uoshita
05 دی 1401 - 22:39

اجتماع قلوب مسلمانان رمز ظهور امام عصر(عج) است

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: رمز ظهور امام زمان(عج) اجتماع قلوب بوده و این اجتماع قلوب به معنای نزدیک شدن قلب‌های مسلمانان و محبت اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی گرزین عصر دوشنبه در اجتماع فاطمی بانوان گلستان اظهار کرد: شایسته است در تمام مجلسی که برای ائمه اظهار برگزار می‌شود حضور شماری از نوجوانان را داشته باشیم تا نشر دهنده مبانی اسلامی در آینده باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امام عصر (ع) فرمودند اگر شیعیان ما در عهدی که با ما بسته‌اند ثابت قدم باشند هیچ وقت ظهور ما به تأخیر نخواهد افتاد.

وی تصریح کرد: امام زمان (ع) رمز ظهور خود را اجتماع قلوب مسلمانان و به خصوص شیعیان می‌داند و این اجتماع قلوب به معنای نزدیک شدن قلب‌های مسلمانان است.

گرزین توضیح داد: اجتماع قلوب مسلمانان یعنی اینکه هرچه برای فرزندان و عزیزان خود می‌پسندیم برای سایر برادران و خواهران دینی خود بپسندیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: ما موظف به کار اجتماعی و در برابر همدیگر مسئول هستیم.

وی ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند قومیت‌های مختلف اعم از کرد و لر، عرب و عجم، فارس و ترکمن، شیعه و سنی را به جان هم بیندازد تا مانع از اجتماع قلوب مسلمانان و اتحاد آنها شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: جریان کفر و صهیونیسم جهانی دشمن اصلی مسلمانان است و با عناوین گوناگون شیعه و سنی را به جان هم می‌اندازد تا به اهداف خود برسند.

گرزین بیان کرد: شیعیان و اهل سنت باید از هرگونه توهین و بی احترامی نسبت به هم جدا خودداری کنند و بدانند کسانی که درصدد اختلاف افکنی بین مسلمانان هستند دست نشانده دشمنان هستند.

وی خطاب به بانوان فاطمی گفت: شما باید محبت اجتماعی را در جامعه را گسترش دهید و اجتماعی را اهل ایثار، گذشت و مساوات کنید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: نقطه قوت فرهنگ غرب به ذلت کشیدن زن است و مهمترین هنر جمهوری اسلامی ایران این است که با عزت بخشیدن به مقام زن این نقطه قوت را از غرب گرفت.

گرزین ادامه داد: غرب می‌خواهد انسان‌ها را به بردگی بکشد و جمهوری اسلامی ایران در برابر این مسئله ایستاده و این یک اتفاق بزرگ است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 937113